Členové

Veronika Součková

zpěvačka

Vystudovala populární zpěv na Konzervatoři Jaroslava Ježka, zpívala v kapelách hrajících renesanční, balkánskou a ruskou  lidovou hudbu. Od roku 2010 do roku 2021 zpívala ve skupině Spirituál kvintet. Předtím 10 let působila v kapele Marw hrající hudbu inspirovanou irskou melodikou a v současnosti vedle Spirituál kvartetu zpívá i s folkrockovou kapelou USBband.

Jiří Holoubek

zpěvák, kytarista, flétnista, rozhlasový moderátor

Od roku 2004 až do ukončení jejího aktivního působení byl členem a manažerem legendární skupiny Spirituál kvintet. Je oblíbeným moderátorem nejrůznějších kulturních a společenských akcí, jeho domovskou stanicí je od roku 2011 Český rozhlas Dvojka.

Jan Janda

pražský rodák, zpěvák a kytarista

Vystudoval Akademii múzických umění v Praze, věnuje se operní a písňové tvorbě. Vedle Spirituál kvartetu zpívá a hraje ve folkové skupině Klíč, ve volných chvílích učí potápění.

Zbyněk Bureš

zpěvák, skladatel a hráč na řadu hudebních nástrojů (banjo, steel kytara, dobro, kontrabas)

Dříve působil v bluegrassové skupině Reliéf, dnes kromě Spirituál kvartetu hraje a zpívá ve skupině Royal Flush, která se věnuje hudbě na pomezí bluegrassu a country. Pracuje jako docent na ČVUT a v Akademii věd, kde se věnuje výzkumu sluchu.